top of page

BLOG AÇILIŞ YAZISI

Güncelleme tarihi: 21 Şub 2021

Merhaba Değerli Okurlar,


Kulübümüzün yeni bir projesi ile sizlerle buluşmanın sonsuz mutluluğunu yaşamaktayız.TRU Hukuk Klinikleri Kulübü Blog'u an itibariyle yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.Mutluluğun paylaşıldığında, tecrübelerin aktarıldığında, hayatların dokunulduklarında güzelleşeceğine inanarak çıktığımız bu yolda, siz değerli okur ve yazarlarımızın hayatlarındaki tecrübe ve hobilerini,kültür ve sanata bakış açılarını,inceleyip öğrendikleri ve takip ettikleri konuları biraz farklı bir mecrada birleştirmeyi,pay olduğunuz konularda paydaş olmayı hedefliyoruz.

Birbirinden farklı projeleri aksiyona geçirmiş, yollardaki zorlukları aynı özveri ve tutumla ele almış hayatını kulüp işleriyle paylaşmış,biriken kulüp ekibimizin,konunun buralara gelmesinde çeşitli süre ve süreçlerde bizlerle olmuş,bize yardımlarda bulunmuş emeklerimize emek katmış her bileşenine sizler huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Sözlerimin yavaş yavaş sonuna gelirken, değerli yazılarını gönderen

bizlerle birlikte olan tüm yazarlarımıza ayrıca teşekkür ediyor, tüm ekibimiz adına minnet duygularımı sunuyorum.

Son olarak dilerim ki her birimiz, almakta olduğumuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin,vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olup Cumhuriyetin yücelmesinde ve yaşamasında üstümüze düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirebiliriz.

MUHAMMED TALHA KALAYCI

HUKUK KLİNİKLERİ KULÜBÜ BAŞKANI

56 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Bazı şarkılar hayatımızın tam ortasından çıkar, dilimize dolanır, kulaklarımızda yankılanır ve gönlümüzde kanat çırpar. Derinlerimizde hissettiğimiz bu yaşanmışlık kokan sözler bizi kimi zaman gülümse

bottom of page