top of page
pexels-cottonbro-4065620.jpg

 KLİNİK

 WEBINARS

Klinik Webinars etkinliğimiz online seminerler ve kurslardan oluşmaktadır. Üyelerine online öğretilere katılma imkanı sağlar.Kurs ve seminerlerin içerikleri üyelerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre şekil alır. Söz konusu seminerler ve kurslar alanında uzman kişiler tarafından hiçbir ücret talep etmeden öğrencilerin erişimine sunulmaktadır.

WhatsApp Image 2021-02-18 at 18.47.12.jp

NOTİTA SOCIOUS

Hangi hukuk öğrencisi gelecekte mesleğini icra edeceği yerin kapılarını henüz okurken çalıp içeri davet edilmek istemez ki? Bizler Notita Socious ile hukuk fakültesi öğrencilere bu fırsatı sunuyoruz. Bu etkinliğimizde amaçladığımız Hukuk öğrencilerinin mezun olduktan sonra veya staj yapacakları dönemde nasıl bir ortamda çalışacaklarını gösteren ve çevreyi tanımlarını sağlayan çeşitli adli kurum (hukuk bürosu, adliye) gezilerine katılmalarını sağlamaktadır.

meeting-1177454_1920.jpg

KLİNİK CLASS

İyi bir eğitimin temelini onu destekleyen iyi eğitmenler ve bu eğitmenlerin bilgi ve tecrübelerinden sonuna kadar faydalanan ilgili ve meraklı öğrenciler oluşturur. Bilgili eğitmen ve bilgiye doymayan öğrenci kombinasyonu ile her alanda iyi eğitim söz konusu olabilir. Bizler Klinik Class ile bu kombinasyonun her iki ögesini buluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Magazine%2520Pile_edited_edited.jpg

BEDAAT HUKUK

DERGİSİ (BHD)

Dergi sayfamızı ziyaret edin.

crow-2468847.png

CORVUS

MOOT COURT

Moot Court Türkçe'de hayali mahkeme/duruşma anlamına tekabül etmektedir. CMCC etkinliği uzun yıllardır farklı isimlerle hukuk öğrencilerinin teoride öğrendiklerini pratiğe aktarmaları için uygulanmaktadır. Etkinlik öğrencilerin teorik bilgilerini pekiştirirken aynı zamanda hitabet ve ikna yeteneklerini de geliştirmelerini sağlar.

_edited.jpg

DOĞAN CÜCELOĞLU MAKALE YARIŞMASI

Makale belirlenmiş bir konu hakkındaki düşüncelerinizi, bilgilerinizi kullanarak yaptığınız araştırmalar sonucu yazdığınız fikir yazılarıdır. Bu yazılar edebi, güncel, sanatsal, bilimsel vb. bir çok konuyu içerebilir. Makale yazmak ilgi alanınıza giren, merak ettiğiniz, çok sevdiğiniz bir konuyu tüm detaylarıyla araştırıp en iyi şekilde öğrenmenin güzel bir yoludur. Kişiyi araştırdığı konu ile bütünleştirir o konuya daha hakim hale getirir.

bottom of page